Technik kooperací

Naše společnost je součástí Van Leeuwen Pipe and Tube Group – obchodní společnosti s celosvětovou působností. Specializujeme se na trubky, potrubí i jejich použití a nabízíme nejen široký sortiment těchto komodit, ale také příslušný servis a služby.

Do našeho stále se rozrůstajícího obchodního týmu ve Vyškově, hledáme možná právě Vás!

Nabízíme Vám?

  • práce na HPP
  • stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí a vynikající kolektiv
  • systém benefitů
  • firemní kultura orientovaná nejen na výsledky, ale současně na kvalitní vztahy na pracovišti
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti

Náplň práce:

  • Výběr dodavatele po předchozích jednáních s více dodavateli ohledně ekonomičnosti a technické proveditelnosti.
  • Zadávání výroby externím dodavatelům při vytížení interních výrobních kapacit nebo nedostupnosti dané technologie.
  • Řízení jednotlivých kooperací (plánování, naceňování, zajištění průvodní dokumentace, sledování, koordinace všech operací se zakázkou spojených, přejímka, apod.)

Očekáváme, že budete mít?

  • SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní)
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, AutoCad
  • velmi dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • schopnost dotáhnout projekt do úspěšného konce

Další informace

Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou.
Angličtina (na úrovni Mírně pokročilý).
Jde o administrativní práci na plný úvazek.

Více informací na emailu avychron@vanleeuwen.cz, pan Aleš Vychron.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *