V rámci tipovací soutěže na MS v hokeji jsme odměnili naše nejvěrnější zákazníky

V rámci tipovací soutěže na MS v hokeji jsme odměnili naše nejvěrnější zákazníky

První polovinu roku jsme pořádali spoustu akcí pro naše zaměstnance (bruslení na zimním stadionu, dětský běh van leeuwen, oslavili tzv. donut day, byli jsme na společných kuželkách, uspořádali soutěž pro děti v kreslení, vedení nám připravilo společný oběd, sami jsme si připravili společné snídaně, zúčastnili se VL turnaje ve volejbale v Holandsku aj.) a rozhodli jsme se také uspořádat nějakou akci/soutěž pro naše věrné zákazníky. Při příležitosti 83. MS v hokeji na Slovensku, jsme připravili „TIPOVACÍ SOUTĚŽ“ od 10.- 26. května 2019. Zapojit se mohli jak zájemci z řad zákazníků, tak i naši zaměstnanci. Celkem se do soutěže zaregistrovalo 177 tipujících, z toho 34 zaměstnanců naší společnosti a 140 zákazníků! Děkujeme 🙂

Pravidla soutěže byla velmi jednoduchá – tipovat výsledky utkání poměrem vstřelených gólů a v případě remízy tipovat i vítěze pro prodloužení, resp. samostatných nájezdech. Správné tipy byly ohodnoceny a vítězi se stali ti sázející, kteří získali největší počet bodů.

ukázka tipovaných výsledků a přidělených bodů za něPro naše tipující jsme měli připravený propracovaný systém!

Pro tři nejlépe tipující byly připraveny velmi lákavé ceny:

Kdo by nechtěl 65-palcovou televizi, mobil, či tablet?!

O vítězství těchto krásných cen se strhl doslova závod – rozdíl mezi odměněnými místy a prvním „nešťastníkem“ byl pouhý jeden bod!
Soutěž probíhala ve stejném duchu i v rámci našich zaměstnanců! Ti pro změnu ale soutěžili o mobilní telexon, víkendový pobyt pro 2 osoby, či 50l sud piva Pilsner Urquell 12°.

Systém pro hlasování byl jak pro zaměstnance tak pro externí soutěžící jednotný, tudíž se stala zajímavá věc. Mezi prvními třemi tipujícími se umístila také vedoucí naší administrativy logistiky, Pavlína Holoubková (modrou barvou).
A protože ceny byl určeny tentokrát pro zákazníky, Pavlína přepustila místo čtvrtému na pásce (již z řad zákazníků), který si odnesl tablet Huawei MediaPad WiFi Black! 🙂 Gratulujeme všem!

Jediná růže mezi květy byla mezi prvními čtyřmi naše kolegyně Pavlína Holoubková

Vyhlášení proběhlo v naší mateřské budově, na Krátké ve Vyškově, kde nás svou přítomností poctili zástupci a správně tipující z daných společností.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *