Van Leeuwen ve Vyškově se prezentoval na veletrhu Stainless 2019 v Brně!

Van Leeuwen ve Vyškově se prezentoval na veletrhu Stainless 2019 v Brně!

Naše firma Van Leeuwen Pipe and Tube se účastnila veletrhu Stainless 2019. V termínu 15.5.-16.5.2019 byl pavilon v brněnském výstavišti středem obchodníků s nerez ocelí. Jednalo se specializovaný veletrh korozivzdorných ocelí s vysokou zahraniční účasti. Na veletrhu se představilo sto padesát firem, z toho 80% zahraničních. Největší účast byla z Německa – 34 firem, Itálie – 12 firem, Indie – 9 firem a Polska – 9 firem. Naše firma zaujala místo jako jedna z 18 vystavovatelů, prodejců tohoto segmentu. Mezi návštěvníky tvoří podíl těch zahraničních skoro 40%.

 

Jednání probíhala vždy v přátelském, profesionálním duchu.

 

O jak vysoce prestižní akci se jednalo nasvědčuje skutečnost, že naší společnost na tomto veletrhu reprezentovali jak zástupci z České republiky, tak kolegové z mateřské společnosti Van Leeuwen Stainless. Na našem stánku probíhaly denně desítky jednání jak se zákazníky, tak rovněž i s našimi dodavateli. Účast na veletrhu hodnotíme velice kladně s cílem zúčastnit se této akce rovněž v budoucnu.

 

Po celou dobu akce se u nás vystřídala spousta zákazníků, kterým jsme byli plně k dispozici

 

Veletrh je pořádaný každé 2 roky a jeho spolupořadatelem je německé nakladatelství Focus Rostfrei. Příští veletrh Stainless se uskuteční v termínu 5.–6. května 2021. A my chceme být opět u toho!

Atmosféru našeho barevného stánku skvěle doplnila naše slečna servírka, která s námi spolupracovala i v rámci MSV. Děkujeme

 

Pro naši firmu to byl v krátké době již druhý velký veletrh na němž jsme hrdě mohli prezentovat naše produkty váženým zákazníkům. Vzpomínáte?! Nedávno jsme Vás informovali, jak úspěšná byla naše prezentace na Mezinárodním strojírenském veletrhu, také na brněnském výstavišti. Více informací o loňském veletrhu MSV najdete zde:

Van Leeuwen se prezentoval na Mezinárodním strojírenském veletrhu již po pátéNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *