Vyškovský dream team Van Leeuwenu reprezentoval v beachvolejbale v Holandsku!

Vyškovský dream team Van Leeuwenu reprezentoval v beachvolejbale v Holandsku!

Celý tým Van Leeuwen Vyškov se opět vyřádil!

 

Ve dnech 14.6.-16.6.2019 jsme – opět po roce – vycestovali do Holandska!

Skupina firem Van Leeuwen Pipe and Tube Group zde pro nás pořádala tradiční beach-volejbalový turnaj družstev jednotlivých zemí. Hostitelské městečko Oostvoorne nám dopřálo setkat se s kolegy z ostatních poboček Van Leeuwen, i přes největší překážku v podobě deštivého počasí 🙁

V rámci reprezentace firmy byla pro nás tato akce jedním z mnoha dalších firemních benefitů!

Byť již zmíněné počasí tentokrát nebylo na straně sportovních výkonů, dali jsme do toho společně srdce, a v následujících řádcích se dočtete, že to rozhodně stálo za to! Nejen, že jsme neudělali ostudu, ale také jsme se senzačně pobavili, stmelili ještě více náš „One Leeuwen“ kolektiv, a zasportovali si..

 

 


Den předem vypadalo, že počasí bude legen.. wait for it.. dární, jenže.. Pěkně po pořádku.. Návštěvu přímořského Nizozemí jsme začali příjemnou páteční prohlídkou skladu naší mateřské firmy Van Leeuwen Pipe and Tube ve Zwijndrechtu, kde jsme se potkali s tamními kolegy, a probrali jak řešíme každodenní provoz my v České republice versus jak ho řeší oni, v mateřské firmě. Po exkurzi a příjemném podebatování jsme zamířili na hotel, a do dějiště konání turnaje, na Brunotti Beach Club v městečku Oostvoorne.

 

 

 

V letošním roce byl náš tým Van Leeuwenu Pipe and Tube složen ze tří družstev – z toho dvě družstva hráčů (podobně jako měla např. Belgie, Francie, či Německo) a jedno neméně důležité družstvo fanoušků.

 

 

V sestavách znělo hned několik zvučných volejbalových jmen,.. vlastně všechna 🙂

 

 

Není to jen tak, že bychom z fleku vyrazili někam na sportovní akci, aniž bychom absolvovali nějakou rozumnou přípravu – to ne.. Každá chvilka, kdy se můžeme společně potkat i mimo pracovní záležitosti je pro nás vítanou, proto jsme si byli párkrát zahrát i jak se říká „nanečisto“.

 

 

 

 


 

Podmínky byly náročné – 18°C a rozmočená pláž. Ale naši si vedli dobře – z 16 týmů skončil jeden na 4. místě, a druhý šestý!

 

Jako by se nám do kurtu vylilo moře..

 

Odpoledne jsme bojovali ještě ve štafetě v plavání a pádlování na paddleboardu. Zde jsme již sáhli na medaile, a obsadili krásné 2. místo!

Stříbrný tým Martina, Renči, Magdy, Verči, a Monči!

 

All for Van Leeuwen, „ONE LEEUWEN“ for all! Letošní ročník byl již druhým úspěšným ročníkem v utkání poboček firmy Van Leeuwen v plážovém volejbale. Příští rok pojedeme zase, natrénujeme ještě líp, a odvezeme cenné kovy i z hlavního turnaje! V každém případě máme opravdu krásné zážitky, zasoutěžili jsme si, poznali svoje kolegy ze zahraničí, a užili si náramný team-building v té nejlepší společnostiNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *