Rafinérie SAMREF a naše pomoc v projektu pro snížení emisí

Rafinérie SAMREF a naše pomoc v projektu pro snížení emisí

Představujeme vám úspěšnou klientskou spolupráci se společností Saudi Aramco Mobil Refinery Company Ltd (SAMREF) v rámci projektu „Čistá paliva“.

Projekt „Čistá paliva“?

Normy, které se týkají emisí síry v ovzduší, se po celém světě stávají čím dál přísnější a výjimkou není ani Saúdská Arábie. Cílem projektu „Čistá paliva“ společnosti SAMREFnejvětší rafinérie v Saúdské Arábii, je výrazně snížit koncentraci síry v produkovaném palivu a tím i její emise do ovzduší. Toho docílí zejména úpravou procesu výroby surových paliv.

2 roky práce a 10 tisíc tun materiálu

Aby to bylo možné, stávající rafinérie v Saúdské Arábii prochází výraznou renovací a expanzí. Společnost Van Leeuwen před třemi lety uzavřela smlouvu s firmou WorleyParsons, poskytovatelem technických služeb a dodavatelem tohoto projektu, pro dodávku veškerého potrubního materiálu.

Na rozšíření rafinérie SAMREF jsme spolupracovali od roku 2011 a projekt jsme dokončili v roce 2013. Celkově jsme na stavbu dodali téměř 10 000 tun materiálu. Patří sem trubky, armatury, příruby, šrouby, matice a těsnění z uhlíkové, nerezové a vysoce legované oceli.

Zapojili jsme více poboček a inovovali k tomu i své služby

Během jednotlivých fází projektu naše společnost dodávala materiály nejen z Zwijndrechtu a Beesdu v Holandsku, ale také z poboček v Singapuru, Thajsku, Dubaji a Číně. Díky naší přítomnosti na Středním východě jsme byli schopni reagovat rychle a flexibilně na poptávku zákazníka.

K tomu ještě musíme dodat, že díky transformaci z FCA (Free Carrier) na DDP (Delivered Duty Paid) jsme rozšířili své služby ještě dále. V praxi to znamená, že se nyní věnujeme úplnému doručení do místa určení, včetně daní a dovozních cel, jakož i všech souvisejících formalit. Současně to zahrnuje také fyzickou kontrolu přepravy.

Aneb: „Když my uděláme víc, zákazník se musí starat méně.“, to jsme my – Váš Van Leeuwen Pipe and Tube!

Zdroj obsah: https://www.vanleeuwen.com/en/showcases/clean-fuels-project/Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *