Mladý vzhledem, však plný zkušeností! To je jeden z našich slovenských obchodníků, Peter Dreveňák

Mladý vzhledem, však plný zkušeností! To je jeden z našich slovenských obchodníků, Peter Dreveňák

V dnešním rozhovoru bychom Vám rádi představili našeho „leva“! Nejedná se o parodii na bulharskou měnu v prostředí naší holandské firmy, ale o slovenského lva – obchodníka Petera Dreveňáka!


Petr u nás pracuje rok, ale ve firmě byl již před 10 lety..

Jak to tedy vlastně bylo?! No, on Petr již u nás pracoval – tehdy si naši firmu našel a dle svých slov ani nechtěl a ani neměl důvod odejít.. Ale?! … Příběh začíná zajímavě, že?

Před 11 lety v r. 2008 vycestoval za naším „Hansem“ do Brna zeptat se na možnost spolupráce a v roce 2009 k nám nastoupil jako první obchodní zástupce na Slovensku. Že už si na Hanse moc nevzpomínáte?! Dovolte nám ho připomenout..

Traktorky našeho generálního, Hanse…


Tak a teď zpět k našemu slovenskému obchodnímu zástupci..

 

Ing. Peter Dreveňák

 

Má 40 let (opravdu!) a narodil se a žije v Košicích. Studoval gymnázium a potom dokončil Technickou univerzitu v Košicích.

 

Málokdo by podle fotky tipoval, že Peter se svou ženou je už 20 let

 

Jak jste mohli poznat – se svou ženou Zuzanou mají dvě děti – desetiletého syna Filipa (vášnivý fotbalista) a pětiletou dceru Ellu (která zase ráda tančí a velmi často vystupuje na všech školních a městských akcích).

Svůj volný čas Peter věnuje rodině a to často právě se synem Filipem na jeho fotbalových trénincích. Filip totiž hraje za FC Košice (U11) a jeho tréninkový harmonogram čítá pravidelné tréninky 3–4× týdně + zápasy doma a venku o víkendu.

 

Obě děti rodičům – jak jinak – dělají jen samou .. radost

 

Krátce po přijetí do Van Leeuwenu (poprvé) dostal Peter na starosti celé Slovensko a pracoval s Michalem I., Hansem Z., Petrem W., Kamilem P., Mariánem P., Liborem H., ale tehdy ještě i s Hanou Z., Honzou D. a s dalšími kolegy z Hradce.

Jenže koncem roku 2010 přijal nabídku prodávat nerez na Slovensku, v čemž vydržel do roku 2017.

Po krátké „osobní technické přestávce“, kterou měl díky zdravotním problémům přišel do firmy prodávající kov (nové produkty, jiní zákazníci, široký sortiment, mnoho cest a jednání), ale nebyl úplně spokojený a chtěl se vrátit k železu. V tu chvíli našel na internetu, že „holandská obchodní společnost hledá OZ pro východ Slovenska“ – a v tu chvíli, v listopadu 2018 znovu volal našemu Hansovi a nyní již je zpět! Zjistil, že z původní struktury bude pracovat s většinou tehdejších kolegů, jeho šéfem bude Laco Tóth, kterého znal také již z dřívějška v jiné firmě a těšil se na návrat.

„Firma VL sice prošla obrovským vývojem a je daleko vpředu než když jsem začínal, ale doufám i přesto budu mít ještě co společnosti VL nabídnout i v současnosti. A doufám, že pro ni budu také přínosem.“

 

Výrazem na poslední fotce nám Peťo napoví, jak to má vlastně se sportem..

 

Jejich velkým zimním koníčkem je v zimě lyžování. Peter se to naučil před 3 lety. A ještě jedná horká novinka: „a teraz sme kúpili 2 bicykle pre dospelých, tak neviem ako sa tomu vyhnem …“.

Koníčkem je chov terarijních zvířat – v mládí doma 20 hadů a 20 ještěrek a odchovával pravidelně mladé. Teď má 1 chameleóna a 3 gekony.

To je náš Peter Dreveňák!Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *