Rozhovor se zaměstnanci: Marcela Lemfeldová, jezdila jsem z práce s brekem

Rozhovor se zaměstnanci: Marcela Lemfeldová, jezdila jsem z práce s brekem

Pro druhé by se rozkrájela a dokonce i nechala sát krev. Jako dobrovolný dárce vždy ráda zavítá do krevního centra, pokud potřebují její krevní skupinu. Jak pohlíží a co oceňuje na práci ve Van Leeuwen nejvíce? Jaké byly její první dny a jak se jako žena cítí ve společnosti plné železa? Představujeme vám naší Marcelu!

Pamatuješ si, jak probíhal tvůj první den ve Van Leeuwenu a tvůj pocit, jak ses cítila?

Upřímně? Prvních pár dní jsem jezdila domů a brečela jsem v autě. Materiál, se kterým jsem se seznamovala, mi připadal úplně neznámý a nepochopitelný. Nikdy předtím jsem nepracovala se železem, ani v podobném průmyslovém odvětví. Ale mí kolegové byli velmi trpěliví a pomalu mě do všeho zasvětili. Nakonec mi to připadalo docela cool získávat znalosti o našich produktech a jako žena hrdě říct, že se vyznám v železe. 🙂

Vzpomněla by sis na nejvtipnější zážitek spojený s tvými kolegy?

Na nějaký nejvtipnější asi zrovna teď ne. Ale jsme docela dobrá parta kolegů a tak vesměs jakákoliv firemní akce (ať už zájezdy na fotbaly do NL, na které jsme jezdívali každý rok nebo vánoční večírky nebo jakékoliv firemní „get together“) jsou velmi zábavné a osvěžující.

A teď nám prozraď, s kterým z nich je ta největší sranda? 🙂 Pamatuj, můžeš jmenovat jen jednoho!

Největší sranda? S kolegou Peťou Jonášem! Pracuji s ním v jednom oddělení, je až přespříliš upřímný, ale umí to dobře podat a má úžasný humor, který mi sedí.

Můžeš nám trochu více představit tvou pozici ve firmě?

Desátého září budu v této firmě pracovat sedm let. Pracuji pro oddělení Energy, kde zadávám objednávky do systému, objednávám materiál u dodavatelů, některé dopravy a komunikuji se zákazníky. Také jsem organizovala firemní večírky, akce a veletrhy.

Co tě na tvé práci nejvíce baví?

Nejvíce mě baví to, že své práci dobře rozumím a uspokojuje mě.

 A co tě naopak na ní nejvíce nudí? 🙂

Má práce mě určitě nenudí. Někdy je malinko stresující, když se něco pozdrží, nevychystá, nenaloží. Ale vesměs se vše nakonec dobře vyřeší.

Jak vnímáš vaší partu lidi v práci i mimo firemní prostředí?

Jelikož jsme relativně mladý kolektiv, který má v sobě spoustu energie, tak si myslím, že i mimo pracovní prostředí se umíme dobře pobavit. Já pracuji v Ostravě, kde jsme s kolegou jen sami dva v kanceláři, ale když se sejdeme s ostatními ve Vyškově, je to, jako bychom pracovali všichni společně.

Proč si myslíš, že by mohl chtít člověk u Van Leeuwenu pracovat?

Myslím si, že Van Leeuwen je ekonomicky velmi stabilní firma, která nabízí úžasné zázemí a pracovní prostředí. Váží si dobré práce a to je velmi motivující.

Jak a čím ráda trávíš čas mimo Van Leeuwen?

Ve volných dnech ráda jezdím na výlety, ať už s přáteli nebo svým pejskem (labradorem Maxem). Máme hodně prochozené Beskydy, jelikož jsou blízko Ostravě, kde bydlím. Moc ráda cestuji, tak když je příležitost a čas, plánuji různé zajímavé dovolené. Když jsem ale doma, tak si ráda přečtu nějakou super knihu (čtu převážně jen anglicky, abych si stále osvěžovala jazyk), otevřu vínko nebo naplánuji nějaký fajn čas s přáteli.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *